اینجا خانه امن من است، اینجا تنها جایی است که می‌توانم اعلان عمومی کنم که بیاید با هم دلبری ابی را ببینم، بگویم الحق و الانصاف اگر قرار باشد اوج یک ترانه را کسی بخواند باید به این دقایق اقتدا کند، بگویم بعد ده‌ها بار دیدنش همچنان مات ابهت خواندنش هستم و دنیا یک کنسرت ابی زمانی که این چنین نفس داشت را به من بدهکار است، بگویم می‌بینید چه با قدرت و ابهت اجرا می‌کند؟! حواستان هست چه رندانه مکث می‌کند و بعد ما را با "که از تقدیر و فال ما در این دنیا کسی چیزی نمی‌داند" تنها می‌گذارد؟! بگویم هر آن چیزی که من می‌بینم و حس می‌کنم شما هم تجربه می‌کنید؟! چون از اینکه نمی‌توانم توصیفش کنم لجم گرفته.

اینجا خانه امن من است، اینجا تنها جایی است که می‌توانم بگویم من وقتی این ویدئو را می‌بینم غرق چیزهای که گفتم می‌شوم، غرق آن لحظه‎ای که "بیا با ما که فردایی نمی‌ماند، که از تقدیر و فال ما در این دنیا کسی چیزی نمی‌داند"را گوشزد می‌کند. اینجا تنها جایی است که می‌توانم بگویم بند آمدن کسی نیستم و قرار نیست وقتی "امروز که محتاج توام جای تو خالی است" را می‌خواند من منظوری داشته باشم و خیالم راحت باشد که پذیرفته می‌شود. متوجه‌ منظورم می‌شوید؟! حالا که هستید عجالتا بیاید ابی ببینیم و کیفور شویم.

پ.ن: برخلاف آقاگل که با آهنگ خوشحال میشه، برای خر ذوق کردن من ویدئوهای کوتاه این جوری بفرستین. با تشکر :))

جشنواره فیلم فجر

حس و حال نگاری در حاشیه یک ویدئو

بگویم ,کسی ,می‌توانم ,  ,جایی ,یک ,اینجا تنها ,است که ,تنها جایی ,که می‌توانم ,جایی است

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ مهدی زبیدی مطالب اینترنتی postbu تعمیرات تخصصی اینورتر و درایو زیمنس siemens فروش محصولات جدید ورزشی سرگرمی های زندگی من picofiles دانلود آهنگ های جدید شادمهر عقیلی ادمین موزیک آینده تکنولوژی های پزشکی